Miniładowarka przegubowa Dapper 5000 – wielofunkcyjny nośnik narzędzi.

Uniwersalna miniładowarka przegubowa Dapper 5000 – wielofunkcyjny nośnik narzędzi.

DAPPER 5000 jest uniwersalną ładowarką przegubową wyposażoną w teleskopowe ramię wyposażone w płytę szybkomocującą wraz z instalacją hydrauliczną i elektryczną do przyłączania różnych narzędzi.

Ładowarka DAPPER 5000 napędzana jest silnikiem wysokoprężnym marki Kubota V 1505, teleskopowe ramie można wyposażać w różne narzędzia; łyżki, świder, koparkę, pług odśnieżny, kosiarkę, betoniarkę, zamiatarkę wiertło do ziemi i wiele innych.

Miniładowarki teleskopowe to w chwili obecnej najbardziej wszechstronne i uniwersalne maszyny znajdujące zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, hodowli, pracach komunalnych, ogrodniczych oraz budowlanych.

DAPPER 5000 wyposażony jest w ramę ochronną lub kabinę zapewniającą bezpieczeństwo operatora. Wersja 5009 jest dopuszczona do ruchu po drogach publicznych.

Miniładowarka DAPPER 5000 charakteryzuje się dużą zwrotnością, wytrzymałością posiada ergonomiczne środowisko pracy operatora. Większość funkcji sterowana jest wielofunkcyjnym joystickiem. Wszystkie parametry pracy są wyświetlane na wielofunkcyjnym panelu cyfrowym.

Ładowarka posiada napęd hydrostatyczny układ kierownicy oraz napęd hydrauliczny wszystkich kół.

Niezastąpiona o każdej porze roku.

 

[extra-images]

Komentowanie jest wyłączone.