Urządzenia marki «Palche»

cropped-cropped-logo-1
Firma JSB Sp. zo.o. przedstawia Państwu produkty marki «Palche», które cieszą się popytem na rynku europejskim. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielstwem grupy Palche w Polsce. Nasze ceny są cenami producenta. Wśród naszych klientów znajdują się gospodarstwa rolne oraz producenci rolni z państw Unii Europejskiej. Swoje osiągnięcia marka «Palche» dumnie prezentuje na wystawach w Niemczech, Polsce i we Włoszech.
W celu automatyzacji pracy w różnych sferach działalności gospodarczej przez projektantów «Palche» zostały stworzone niezawodne urządzenia. Na liście produktów «Palche» produkcji własnej znajdują się rozdrabniacze do drewna, rozsiewacze nawozów mineralnych, chwytaki do bel, przenośniki do zboża, widły do wózka widłowego, glebogryzarki, łuparki do drewna, maszyny do odśnieżania, szczotki i pługi drogowe, koparki. Przewidzieliśmy możliwość realizacji indywidualnych projektów z gwarancją wysokiej jakości produktów.

W zespole grupy firm «Palche» pracują projektanci i inżynierowie, którzy posiadają doświadczenie w tworzeniu skutecznych mechanizmów i urządzeń dla rolnictwa, leśnictwa i użyteczności publicznej. Jesteśmy gotowi do realizacji indywidualnych projektów, zapewniając wysoką jakość produktów.
Pod marką producenta «Palche» łączą się takie kierunki działalności jak:

  • Dystrybucja części zamiennych do kombajnów i maszyn rolniczych znanych marek europejskich.
  • Produkcja urządzeń, części zamiennych i komponentów technicznych do maszyn rolniczych, maszyn do odśnieżania,maszyn komunalnych

Clip2net_160524160247-1

Komentowanie jest wyłączone.